قیمت رولپلاک نمای ساختمان
۲۳
تیر

قیمت رولپلاک نمای ساختمان ,پیچ نمای ساختمان

در این مطلب به چگونگی قیمت رولپلاک نمای ساختمان و هزینه پیچ نما بدون داربست و بروش راپل در سال جدید میپردازیم.نحوه قیمت دهی پیچ رولپلاک نمای یک ساختمان بستگی به چند مورد دارد.اولین مورد نوع سنگ کاری و جنس سنگهایی است که در نما بکار رفته است.

قیمت رولپلاک سنگ نمای ساختمان

بهترین روش برای استعلام قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان گرفتن عکس و ارسال آن به شرکتها میباشد.زیرا قیمت دهی در مبحث پیچ نمای ساختمان بسته به متراژ بر ساختمان و تعداد طبقات و نوع و طرحی است, که سنگ کار بر روی نما کار کرده است. این شرکت خدماتی همچون نماشویی ساختمان بدون داربست هم انجام میدهد.

قیمت پیچ رولپلاک نما
قیمت پیچ رولپلاک نما

معیار قیمت بندی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چیست؟

معیار در قیمت دهی پیچ رولپلاک نما تماما بسته به موقعیت مکانی،نوع سنگ استفاده شده در نما و عوامل دیگر مانند بر ساختمان و نحوه دسترسی آن،به دو روش به انجام می رسد.

معیار قیمت دهی پیچ رولپلاک نمای ساختمان
معیار قیمت دهی پیچ رولپلاک نمای ساختمان

روش اول قیمت دهی پیچ رولپلاک نما:

این روش مرسوم ترین روش قیمت دهی پیچ رولپلاک نما است.در این حالت مشتری محترم پس از تماس درخواست ارسال کارشناس به محل اقامت و یا پروژه را به انجام می رساند،پس از اعزام،کارشناس با توجه به بررسی نما و گرفتن اطلاعات از کارفرما،یک قیمت کلی برای انجام پروژه با توجه به موقعیت ساختمان،وضعیت آب و هوایی و جوی،مقدار پیچ مصرف شده در نما و دیگر عوامل قیمت کلی را به درخواست کننده خواهد داد.

روش دوم قیمت دهی پیچ رولپلاک نمای ساختمان:

روش دوم قیمت دهی پیچ رولپلاک نمای ساختمان،روش قیمت دهی بصورت متری است.این معیار قیمت دهی برای متراژ های بالای 2000 متر برآورد می شود.البته ابن پلن قیمت دهی به درخواست کارفرما می تواند به صورت متری ارائه شود.تیم راپلکو همواره قیمت دهی پیچ رولپلاک نما را به صورت کلی برآورد می کند و بر این باور است که انجام پروژه به صورت متری مشتری را دچار سردرگمی خواهد کرد.چرا که محاسبات متراژ ساختمان آسان نیست و محاسبات قیمت نیز به طبع پیچیدگی های خودش را دارد.

انواع سنگ نما

سنگهای چوتن سنگ تراورتن , گرانیت , تیشه ای , مرمریت و غیره در ساختمان کار میشود.سنگ های نما در بازار در دسته بندی های قیمتی و با توجه به مقاومت آن ها دسته بندی می شوند.

سنگ های مختلف نما در انواع مختلف در سال های اخیر در دسترس مصالح فروشی ها قرار می گیرند و بر اساس جنس سنگ ها قیمت گذاری می گردد.

اما چنانچه جنس سنگ نمای خود را نمی دانید با یک جستجوی ساده در وبسایت های اینترنتی می توانید تشخیص دهید که سنگ نمای شما چیست.

اما در غیر اینصورت می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام،واتساپ و پیام رسان های فارسی عکس نمای خود را برای تیم ما ارسال نمائید و تشخیص داده می شود که سنگ نمای شما از چه نوعیست.

سوراخکاری انواع سنگ

هر نوع سنگی بسته به نوع جنس و مقاومت آن از دریل های مخصوص خود برای سوراخکاری استفاده میشود.

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان سنگ تراورتن

در سنگ تراورتن بدلیل نرمیت جنس آن از دریل معمولی و هیلتی برای سوراخکاری استفاده میشود.معمولا سنگ تراورتنی که زیر عرض ۱۰ سانت کار شده باشد روی نما حتما باید دریل معمولی غیر چکشی استفاده شود.قیمت رولپلاک نمای ساختمان که جنس آن از تراورتن میباشد از ۶۰۰ هزار تومان شروع میشود به بالا.

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان سنگ گرانیت

این نوع سنگ بدلیل اینکه ساختارش از جنس سفت و سخت میباشد دریل معمولی کاربردی ندارد.به همین خاطر است که سنگ گرانیت را با دریل هیلتی مخصوص سوراخکاری میکنیم.معمولا محاسبه قیمت رولپلاک سنگ گرانیت کمی بیشتر از سنگ های دیگر میباشد.لازم به توضیح است که کلیه خدمات رولپلاک نمای ساختمان با راپل اجرا میشود.

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان سنگ مرمریت

شرکت های کار در ارتفاع معمولا هر نوع سنگ و یا کار را میپذیرند.در اینجا لازم است که به این مطلب بپردازیم که سنگ مرمریت حتما باید دریل معمولی زده بشود.اما هر شرکتی توان سوراخکاری و دریل کاری این نوع سنگ مرمریت با دریل معمولی را ندارد. شما میتوانید با شمارهای ذکر شده در سایت از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.